Submissions

Online Submissions

Already have a Username/Password for Scientific Conferences of Ukraine?
Go to Login

Need a Username/Password?
Go to Registration

Registration and login are required to submit items online and to check the status of current submissions.

Copyright Notice

Автори, які подають матеріал на цю конференцію погоджуються з наступними умовами:

а) автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи конференції розмістити цю раніше неопубліковану роботу під ліцензією Creative Commons Attribution , яка дозволяє іншим вільно мати доступ, використовувати і ділитися роботою , з визнанням авторства цієї роботи і її початкового уявлення на цій конференції.

б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і укласти окремі, додаткові домовленості, невиключної розподілу і подальшої публікації даної роботи ( наприклад, публікація переглянутого варіанту в журналі, відправка його в інститутському репозиторії або публікація в книзі), з визнанням її первісної презентації на цій конференції.

с) Крім того, авторам рекомендується, щоб розмістити свою роботу на сайті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) в будь-якій точці до і після конференції.

Privacy Statement

Імена та адреси електронної пошти, введені в цьому конференц-сайту будуть використані виключно для заявлених цілей цієї конференції і не будуть доступні для будь-якої іншої мети або будь-який інший стороні

Міжнародна конференція "Сучасні проблеми управління"

Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського