Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

Вимоги до оформлення тез

• Текст повинен бути виконаний в Microsoft Word 07-2003&6.0/95 для Windows;
  • Обсяг тексту: до 3 сторінок.
  • Через один інтервал, праворуч – ім’я та прізвище автора, e-mail; прізвище та ініціали наукового керівника, його науковий ступінь, вчене звання (для студентів): шрифт Times New Roman, кегель – 14.
  • Назва доповіді посередині рядка (слова з  великої букви, без крапки): шрифт Times New Roman, кегель - 14, жирний.
  • Через один інтервал текст тез, який повинен відповідати таким вимогам: формат А-4, поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – 2 см, шрифт Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал 1,5.
  • Список використаних джерел(без повторів) додається за необхідністю в кінці тексту під назвою: Список використаних джерел. У тексті посилання позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки, наприклад: [1, с.56].

Вимоги до електронного варіанта заявки та тез доповіді

Відомості про доповідача та тему доповіді:

1. Прізвище
  2. Ім’я
  3. По батькові
  4. Повна назва навчального закладу, в якому навчається/працює доповідач
  5. Посада
  6. Науковий ступінь
  7. Вчене звання
  8. Назва факультету, курс (для студентів та курсантів)
  9. Тема виступу(доповіді)
  10. Секція
  11. Домашня адреса
  12. Контактні телефони (домашній, мобільний)
  13. Електронна пошта (e-mail)

Відомості про наукового керівника (для студентів та курсантів)

1. ПІБ
  2. Посада
  3. Науковий ступінь
  4. Вчене звання
  • Ø Назва файлу повинна відповідати прізвищу та імені доповідача із вказівкою для Заявки – Заявка, для тез – Тези, для рецензії – Рецензія.
  • Тема електронного повідомлення повинна складатися з прізвища та імені учасника конференції, та вказівки «Сучасні проблеми управління».

Вимоги до подання

1. Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших конференцій (або у коментарях для керівника нижче дані необхідні пояснення).

Положення про авторські права

Автори, які подають матеріал на цю конференцію погоджуються з наступними умовами:

а) автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи конференції розмістити цю раніше неопубліковану роботу під ліцензією Creative Commons Attribution , яка дозволяє іншим вільно мати доступ, використовувати і ділитися роботою , з визнанням авторства цієї роботи і її початкового уявлення на цій конференції.

б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і укласти окремі, додаткові домовленості, невиключної розподілу і подальшої публікації даної роботи ( наприклад, публікація переглянутого варіанту в журналі, відправка його в інститутському репозиторії або публікація в книзі), з визнанням її первісної презентації на цій конференції.

с) Крім того, авторам рекомендується, щоб розмістити свою роботу на сайті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) в будь-якій точці до і після конференції.

Положення про конфіденційність

Імена та адреси електронної пошти, введені в цьому конференц-сайту будуть використані виключно для заявлених цілей цієї конференції і не будуть доступні для будь-якої іншої мети або будь-який інший стороні

Міжнародна конференція "Сучасні проблеми управління"

Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського