Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Положення про авторські права

Автори, які подають матеріал на цю конференцію погоджуються з наступними умовами:

а) автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи конференції розмістити цю раніше неопубліковану роботу під ліцензією Creative Commons Attribution , яка дозволяє іншим вільно мати доступ, використовувати і ділитися роботою , з визнанням авторства цієї роботи і її початкового уявлення на цій конференції.

б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і укласти окремі, додаткові домовленості, невиключної розподілу і подальшої публікації даної роботи ( наприклад, публікація переглянутого варіанту в журналі, відправка його в інститутському репозиторії або публікація в книзі), з визнанням її первісної презентації на цій конференції.

с) Крім того, авторам рекомендується, щоб розмістити свою роботу на сайті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) в будь-якій точці до і після конференції.

Положення про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти, введені в цьому конференц-сайту будуть використані виключно для заявлених цілей цієї конференції і не будуть доступні для будь-якої іншої мети або будь-який інший стороніМіжнародна конференція "Сучасні проблеми управління"

Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського

Кафедра теорії та практики управління